Logo
O firme

Firma Ally Soft s.r.o. vznikla v roku 1992 s cieľom ponúkať svojim zákazníkom kvalitné služby v oblasti komlexného riešenia ekonomických, obchodných a pokladničných systémov, vývoja programov na objednávku a v neposlednom rade aj komletných dodávok hardvérového vybavenia. Poskytujeme komplexné riešenia prispôsobené konkrétnym podmienkam a požiadavkám zákazníka.

Od roku 1993 sme dealermi spoločnosti Aktis s.r.o., dnes ABRA Software s.r.o. pre predaj informačného ERP systému pre firmy všetkých oborov a veľkostí- software ABRA. Na základe úspešnej spolupráce sme sa v roku 1996 stali zmluvným strediskom spoločnosti Aktis s.r.o., dnes zmluvný partner ABRA Software s.r.o. pre bývalý Východoslovenský kraj.

V rokoch 2002 – 2003 sme spustili vývoj internetového obchodného systému IOS. Táto aplikácia pokrýva oblasti elektronického obchodu, elektronickej výmeny dokumentov, vzdialeného prístupu k firemným informáciám, správu webového obsahu a je založená na úplnej integrácii so systémom ABRA.  

V rámci rozvoja mobilných aplikácií sa zameriavame na intenzívny rozvoj aplikácie s názvom  Mobilný skladník WMS. Tento systém riadeného skladu umožňuje plnú automatizáciu skladovacích procesov, od objednania tovaru až po jeho expedíciu. Prínosom je presná skladová evidencia v reálnom čase, bezpapierové riadenie skladových operácií, ale najmä získanie efektivity v skladovom hospodárstve.

V spolupráci s firmou BARTECH SLOVAKIA, spol. s r.o. zabezpečíme pre účely obchodu, skladu či výroby snímače čiarových kódov, tlačiarne štítkov, dotykových priemyselných PC, či terminály pre mobilný zber dát od kvalitných svetových výrobcov identifikačnej techniky značiek DATAMAX, MOTOROLA, UNITECH, HONEYWELL.

V oblasti dodávky pokladničných systémov spolupracujeme s firmou VAROS s.r.o. a Elcom s.r.o., Prešov, kde našou prioritou je dodávka Fiškálnych zariadení FT4000  fiškálnych tlačiarní EFox. Od roku 2011 sme evidovanou servisnou organizáciou pre tieto fiškálne zariadenia.

Našou prioritou je odbornosťou  a profesionalitou našich zamestnancov ponúkať kvalitné služby, riešenia a výrobky, zohľadňujúc nové technológie, poznatky a aktuálnu legislatívu a umožniť tak našim zákazníkom kvalitný rozvoj ich podnikania.

Animated button

Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb.